«Весняні краплинки – 2020»

«Художня гімнастика – це постійний баланс між спортом і мистецтвом. Якщо цей баланс досягається – глядач отримує подвійну естетичну насоллду».

Ірина Руда

                                                                                              

   На минулих вихідних 06.03-08.03 усі бажаючі мали можливість отримати естетичне задоволення спостерігаючи за роботою дівчат, які приймали участь у Відкритому турнірі з художньої гімнастики «Весняні краплинки – 2020» у м. Вінниця.

    Кожна учасниця доклала чимало зусиль, щоб як найкраще показати себе під час змагань: відпрацьовували ризики та майстерності, хореографічні доріжки. Разом з тренерами створювали цілісні образи для номерів, щоб костюми передавали ідеї кожної постановки, а емоції ще більше підкреслювали її характер. На це пішла велика кількість годин співпраці тренера та його вихованок у тренувальному залі. В результаті глядачі мили можливість насолоджуватись прекрасними виступами юних спортсменок.

      Представниці СК «Прем’єра» гідно представили наш клуб на цих змаганнях. Практично кожна з них зійшла на п’єдестал і отримала високу оцінку від суддівського складу.

     Важливо пам’ятати, що кожна медаль – це висока оцінка співпраці тренера і спортсмена. Бажаємо нашим дівчатам і тренерам взаєморозуміння, терпіння та високих результатів у їхній роботі.

      Пишаємося вами, любимо та завжди тримаємо за вас кулачки.

5

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю