Чемпіонат України серед школярів

Вперше за останні п’ять років Вінниця мала нагоду проводити Чемпіонат України з художньої гімнастики серед школярів, який відбувся з 18 по 21 жовтня.

На важливий старт з’їхалися 263 спортсменки з 15 областей нашої країни. Найкращі представниці зібралися на килимі, щоб показати свої вміння та поборотися за почесне звання чемпіонки України. Кожна з них не лише мріяла ідеально виконати програму, а й піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу.
Дівчата віком від 12 до 17 років змагалися як в індивідуальній програмі, так і в групових вправах. В індивідуальній програмі дівчата нагороджувалися в багатоборстві, виконуючи чотири вправи з предметами (м’яч, булави, обруч, стрічка), а в групових вправах виконували дві вправи з п’ятьма стрічками та п’ятьма м’ячами відповідно.
Наші дівчата теж мали нагоду показати свої вміння та поборотись за призові місця. Участі в чемпіонаті передувала кропітка щоденна праця. Впродовж останніх кількох тижнів у дівчат було по два тренування щодня, з невеликою перервою для відновлення сил та відпочинку. На тренуваннях відпрацьовувалась програма до найменших дрібниць, відточувалися вміння відчувати свій предмет навіть з заплющеними очима, напрацьовувалися майстерності. Миргородська Анна Миколаївна та Заплішна Юлія Юріївна завжди були поруч з своїми вихованками, допомагали, підтримували, наставляли, виправляли та, найголовніше, вірили в кожну.
Дехтяр Ірина 2008 р.н., Клемент’єва Катерина 2008 р.н., Янчук Катерина 2008 р.н., Аралова Ліза 2007 р.н., Севастьянова Поліна 2007 р.н., Юсіфзаде Лейла 2007 р.н., Оконська Софія 2006 р.н., Дмуховська Марина 2005 р.н. прийняли участь в чемпіонаті. Для когось він був перший в житті гімнастки, хтось уже мав досвід участі в стартах такого високого рівня, проте хвилювалися усі однаково, розуміючи його важливість.
Не дивлячись на те, що було багато сильних суперниць, що нагороджували тільки три кращих результати з кожного року народження і щоб піднятись на п’єдестал потрібно обійти всіх своїх конкуренток Лейла Юсіфзаде впоралась і стала чемпіонкою України серед кандидатів у майстри спорту 2007 р.н., посівши перше місце. Збірна команда Вінницької області у складі: Юсіфзаде Лейли, Дехтяр Ірини, Клемент’євої Катерини, Янчук Катерини, Оконської Софії, завоювала друге місце за програмою кандидатів у майстри спорту в групових вправах.
Такий результат тільки підтверджує правило, що злагоджена робота тренера та вихованки, кропітка праця без жалю до себе, вміння підійматися, коли тобі боляче чи ти втомився, завжди дають результат. Перемогу отримує той, хто не тільки про неї мріє, а й докладає силу-силенну зусиль для її досягнення.
Вітаємо наших чемпіонок та тренерів з чудовим результатом. Ці змагання були ще однією сходинкою, щоб показати, що ви рухаєтесь в правильному напрямку, що рівень художньої гімнастики у Вінницькій області зростає з кожним роком, ще кілька років тому ми могли тільки мріяти про такий результат, а зараз це ще один крок у розвитку. Не зупиняйтесь на досягнутому, далі більше.

1

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю