Чемпіонат України

7-11 грудня місто Ужгород зустрічало масштабну подію для художньої гімнастики: Чемпіонат України серед спортивних клубів з художньої гімнастики та Командний чемпіонат України.

Участь у Чемпіонаті приймали гімнастки 2008 р.н. і старші за індивідуальною програмою, а в групових вправах – 2011 р.н. і старші. В склад команди входили спортсменки, які є членами Збірної команди Вінницької області і які пройшли додатковий відбір на обласному турнірі, довівши, що вони найсильніші та гідні представляти нашу область на таких важливих змаганнях.
Вихованки СК «Прем’єра» мали можливість відстоювати честь Вінницької області. В індивідуальній програмі: Аралова Єлизавета, Юсіфзаде Лейла, Дмуховська Марина, Гоцуляк Анастасія В групових вправах представляли: команда 2011р.н.: Величко Злата, Дудчик Катерина, Мазуркевич Анна, Семенюк Даша, Цимбалюк Даша, Вдовиченко Катерина; команда КМС: Юсіфзаде Лейла, Янчук Катерина, Клемент’єва Катерина, Дехтяр Ірина, Оконська Софія; а також входили в склад команд 2010 р.н.: Рижій Марія, Лук’янович Валерія; 2009 р.н.: Крапівіна Каріна, МС: Гоцуляк Анастасія, Дмуховська Марина.
Підготовка до участі в них розпочалась ще за кілька місяців до проведення. Складалися нові вправи для дівчат, відпрацьовувалися як в залі, так і на змаганнях різного рівня, виправлялися помилки, вдосконалювалися програми. Велася кропітка робота, як над груповими вправами, так і над індивідуальними. Останні кілька тижнів щодня було по два тренування вдень, в перервах дівчата і відпочивали, і обідали, і довчивали уроки, які ніхто не відміняв.
Для учасниць 2011 р.н. це був дебютний Чемпіонат. Вони вперше мали можливість виступати на змаганнях такого рівня, де на один килим виходять найкращі гімнастки з кожної області, а також найкращі гімнастки країни, які входять до складу Збірної команди України з художньої гімнастики. Проте це не завадило їм показати високий результат своєї підготовки. Вперше команда Вінницької області в групових вправах на Чемпіонаті України змогла піднятися на 5 місце, обійшовши чималу кількість суперниць. Цей прекрасний результат був досягнутий тільки завдяки злагодженій праці тренерів, хореографа, гімнасток, а кропітка праця, командна робота та наполегливість сприяли йому.
Вітаємо Миргородську Анну Миколаївну, Заплішну Юлію Юріївну, Мітюка Олександра Юрійовича та весь тренерський склад з достойним результатом. Планка поставлена висока, надалі тільки вище і краще, бажаємо перемог та високих досягнень.

1

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю