Чемпіонат Вінницької області 06.05.21

6 травня відбувся Чемпіонат Вінницької області з художньої гімнастики серед дівчат 2008 р.н. і старше та групових команд КМС і МС.
Це був дуже важливий старт для наших вихованок, тому що за його результатами проходив відбір для участі в Чемпіонаті України та Гімназіаді з художньої гімнастики, які відбуватимуться у м. Біла Церква 13-17.05 та 17-25.05 відповідно.

Підготовка до змагань проходила ретельна та довготривала, оскільки у них прийняли участь найсильніші гімнастки із різних спортклубів Вінницької області.
СК «Прем’єра» представляли: Дехтяр Ірина 2008 р.н., Клементьєва Катерина 2008 р.н., Янчук Катерина 2008 р.н., Аралова Ліза 2007 р.н., Севастьянова Поліна 2007 р.н., Юсіфзаде Лейла 2007 р.н., Нарольська Ніка 2006 р.н., Оконська Софія 2006 р.н., Дмуховська Марина 2005 р.н., Гоцуляк Анастасія 2004 р.н.
За результатами змагань в індивідуальній першості дівчата посіли такі місця:

1 місце
Дехтяр Ірина
Севастьянова Поліна
Нарольська Ніка
Юсіфзаде Лейла, за програмою КМС
Гоцуляк Анастасія за програмою МС

2 місце
Янчук Катерина,
Аралова Ліза
Оконська Софія, за програмою КМС

3 місце
Клементьєва Катерина,
Дмуховська Марина, за програмою МС

У групових вправах серед МС перше місце зайняла Збірна команда області частиною якої є Гоцуляк Анастасія та Дмуховська Марина, а серед КМС чемпіонками стала наша команда в складі: Юсіфзаде Лейли, Дехтяр Ірини, Клементьєвої Катерини, Оконської Софії та Янчук Катерини.
Вітаємо дівчат та тренерський склад: Миргородську Анну Миколаївну, Заплішну Юлію Юріївну і Митюка Олександра Юрійовича, з таким чудовим результатом та вболіваємо за них на Чемпіонаті України та Гімназіаді. Натхнення вам, впевненості у собі, багато фізичних та моральних сил. Далі тільки краще! Ми у вас віримо!

1

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю