Догляд за предметами у художній гімнастиці

Кожна гімнастка має особливе ставлення до своїх предметів, може розмовляти з ними, налаштовувати на роботу, має певні забобони, що робити, щоб вони не тікали з рук під час роботи. Проте, окрім всіх цих ритуалів за предметами слід правильно доглядати, щоб продовжити їх термін використання.

Скакалка.

Для роботи в художній гімнастиці допускаються скакалки з натуральних волокон або з іншого синтетичного матеріалу, який має ті ж самі властивості.

Нову скакалку потрібно обрізати під зріст гімнастки, так, щоб, коли гімнастка стоїть на середині скакалки, то вузол має діставати до пахв дівчинки. Обрізані кінці скакалки обпалюють і закріпляють прошиваючи ниткою.

Скакалку із синтетичних волокон можна прати руками в холодній воді, скакалку з натуральних матеріалів прати не можна, оскільки вона втрачає свої властивості і уже стає непридатною для роботи. Тому рекомендують для скакалки використовувати чохол, щоб уникнути зайвих забруднень.

Обруч.

Зараз обручі виготовляють з пластика, поліетилену та інших м’яких синтетичних матеріалів, що дає високу гнучкість та еластичність, але при неправильному догляді вони швидко можуть деформуватися, що зробить їх непридатними до використання.

Щоб уникнути пошкоджень варто обруч зразу ж обмотувати декоративною обмоткою і закріпляти прозорим скотчем. Зберігати його варто тільки в горизонтальному положенні, щоб він не деформувався від власної ваги, а також використовувати чохол. В приміщенні де зберігається інвентар має бути стабільна кімнатна температура без перепадів.

М’яч.

М’яч теж може деформуватися, тому його варто зберігати в сумці-чохлі з м’якої тканини, що оберігатиме його від потертостей та проколів, на зиму має бути теплий чохол, щоб зберегти предмет від перепадів температури. Не здувати м’яч для транспортування, він весь час має бути у надутому стані. При необхідності його можна мити легким мильним розчином з подальшим просушуванням поверхні м’яким рушником.

Булави.

Булави частіше всього виготовляють із пластика або каучуку. Сам матеріал має крихку структуру, тому може ламатися. Щоб уникнути пошкоджень їх теж потрібно носити в чохлі та оздоблювати декоративною обмоткою.

Стрічка.

Для продовження терміну служби стрічки її можна прати м’яким миючим засобом, після того, накрохмалювати та прасувати. Для зняття статичної електроенергії з стрічки її рекомендують обробити антистатиком Зберігати стрічку потрібно в спеціальному футлярі. Паличка перевозиться в спеціальному тубусі.

Під час тренувань предмети повинні знаходитись в сумці або рюкзаку і потрібно їх брати по необхідності використання, не залишати їх де попало у тренувальному залі. Це допоможе уникнути ситуацій, втрати предметів та випадкових обмінів ними.

Якщо дотримуватися цих простих правил предмети служитимуть довго і будуть радувати свою власницю.

0

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю