Художня гімнастика – це не тільки спорт, а й прекрасний танець.

horeografiya_premera

Художня гімнастика – це не тільки спорт, а й прекрасний танець. Досить часто гімнасток порівнюють з балеринами, тому важливу роль в підготовці кожної  спортсменки відіграють заняття хореографією. Вони є основою в формуванні осанки, правильного положення рук і ніг, в формуванні стоп, виворотності, гнучкості.

Дівчина може бути технічною, безпомилково виконувати майстерності і ризики, але без хореографії їй буде не вистачати граційності, елегантності у виконанні танцювальних доріжок, плавності в рухах. На коврі чітко видно, хто нехтує такими заняттями, а гімнастика, яка старанно займається не лише на тренуваннях, завжди викликає замилування і привертає до себе погляд. Тому тут важлива систематичність та серйозне ставлення вихованок, стабільна робота та виконання домашніх завдань. Хореографічні основи потім стають базою для правильного виконання поворотів, прижків та інших елементів.

У нашому спортклубі заняття хореографією є невід’ємною частиною підготовки кожної гімнастки, вони включені до загального графіку тренувань і є обов’язковими для відвідання. Робота проводиться з кожною вихованкою без виключення і результативність цих занять багато в чому залежить від бажання та наполегливості дитини.

Saute (соте), Assemble (асеамбле), Battement tendu (батман тандю), Fouette (фуетте), Piroutte (пірует) і т.д. це не просто набір слів, це назви прижків, поворотів та інших елементів, які дівчата виконують. Вони не просто знають їх назви, а й повинні розуміти техніку виконання, на роботу яких м’язів вони впливають і які навички формують. Це дає можливість  об’єднати гімнастику та хореографію в одне ціле, лише в їх симбіозі можливо отримати високий результат. Також у гімнасток, які займаються хореографією формуються здібності передавати рухами тіла певний емоційний стан, різні переживання, почуття, створювати яскраві образи під час виконання вправ.

Цілісний образ можливо створити тільки при комплексному підході, тому не варто недооцінювати кожну його складову.

1

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю