Корисні звички у спорті

Для кожного спортсмена важливо напрацювати певні корисні звички, які будуть позитивно впливати на досягнення результату.

Пропонуємо короткий перелік основних звичок, які, на наш погляд, будуть корисні для будь-якої гімнастки.


  • Чіткі цілі.

Важливою складовою кожного процесу є чітке розуміння того для чого я це роблю. Чого я хочу досягнути? Що мені потрібно сьогодні зробити, щоб наблизитись до результату? Коли дівчина знає і розуміє відповіді на ці запитання, вона починає свідомо працювати без додаткових мотивацій, а це, в свою чергу, дає кращий результат, ніж безцільні години проведені в залі. Цілі варто ставити не віддалені в часі, наприклад, стати Олімпійською Чемпіонкою, а близькі, реальні, наприклад, навчитись ідеально виконувати якийсь із елементів.


  • Працюй наполегливо.

Коли приходиш в зал, ти маєш працювати на всі 100%, докладаючи всіх зусиль, наполегливо працюючи на кожному етапі тренування, раз за разом відпрацьовуючи завдання тренера. Виконуючи домашні завдання, пропрацьовуючи кожну складову вправи, доводячи все до автоматизму.


  • Контролюй час.

Приходь вчасно на заняття, не витрачай свій час та час тренера безцільно. Кожна хвилина має бути присвячена роботі. Не відволікай інших гімнасток від роботи.


  • Аналізуй.

Після кожного тренування варто проводити аналіз: що вдалось, над чим потрібно ще працювати. Також аналізувати кожен свій виступ на змаганнях, що вийшло, що не вийшло, що завадило зробити вправу ідеально, як не допустити таких помилок наступного разу. Не завадить переглядати виконання вправ інших сильних гімнасток.


  • Правильне і здорове харчування.

З дитинства варто прививати собі звичку правильного та здорового харчування. В подальшому це вбереже гімнастку від проблем з вагою. Звичайно, ця звичка, в першу чергу, виховується в сім’ї, тому на її формування впливає стиль харчування вдома. Якщо одну дитину заставляють їсти здорову і правильну їжу, а всі інші за столом зловживають некорисним, то рано чи пізно дитина перейме харчові звички батьків. Тому харчування в сім’ї грає вирішальну роль у формуванні вподобань дитини.


  • Будь вдячним.

Варто бути вдячним в житті всім, хто є поряд: тренерам, батькам, подругам і конкурентам. Кожен з них вносить свою неоціненну частку в формуванні гімнастки, як особистості. Завдяки тренерам дівчинка вчиться і росте в професійному плані. Батьки привели в спорт і дають підтримку. Подруги розділяють захоплення і завжди поряд. Конкуренти допомагають ставати сильнішими і витривалішими.

Це невеликий перелік звичок, який ми б радили напрацювати кожній дівчині. Ці вміння будуть корисні не тільки в спорті, а й в житті.

0

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю