«Кубок України з художньої гімнастики»

З 01 по 04 березня відбувся «Кубок України з художньої гімнастики» в місті Дніпро.
Вінницьку область в груповій першості представляли дві команди. Команда майстрів спорту: Гоцуляк Анастасія 2004 р.н., Ахтирцева Софія 2003 р.н., Дмуховська Марина 2005 р.н., Мазур Вікторія 2005 р.н., Марцинківська Ліза 2005 р.н., Слободянюк Олександра 2004 р.н.
Команда кандидатів у майстри спорту: Юсіфзаде Лейла 2007 р.н., Дехтяр Ірина 2008 р.н., Янчук Катерина 2008 р.н., Оконська Софія 2006 р.н., Клементьєва Катерина 2008 р.н., Нарольська Ніка 2006 р.н.


Дівчата пройшли ретельний відбір, щоб потрапити до складу команди. Кандидатів у кожну шістку було достатньо, кожна з них хотіла отримати честь представляти область на змаганнях такого рівня, не дивлячись на те, що це дуже серйозна та відповідальна справа, яка вимагає повної віддачі.
Підготовка займала дуже багато часу та сил, як для тренерів, так і для гімнасток, та ще й ускладнювалась відсутністю залу з високою стелею та постійним доступом до нього. Тренування команд МС та КМС намагалися втиснути між тренуваннями молодших гімнасток, в яких тривала підготовка до інших змагань, оскільки зал один, працювати в ньому маємо змогу тільки в другу половину дня та й час для роботи обмежений.
Миргородська Анна Миколаївна, Заплішна Юлія Юріївна та Мітюк Олександр Юрійович разом з дівчатами практично жили в залі, приходячи найпершими і залишаючи його останніми. Були поставлені нові програми, відточені хореографічні доріжки, синхронність та напрацьована робота з предметами, спрацьовувалися команди гімнасток, які звикли працювати в індивідуальній програмі. А все це вимагає багато сил, часу, нервів та концентрації не тільки на собі, а й на роботі твоїх колег . Особливість групових вправ в тому, що тут один за всіх і всі за одного, немає такого, що помилку зробив хтось, автоматично це означає, що помилилась вся команда.
Шкода, але не все заплановане вдалося втілити в життя на Кубку України, були певні погрішності та помилки, можливо, вплинуло хвилювання, можливо були інші причини…. Проте, у порівнянні з минулими роками уже є перші успіхи та позитивні зрушення. Є хороше підростаюче покоління, яке готове працювати, показує зараз непогані результати та подає надії.
Є чимало проблем та потреб у розвитку художньої гімнастики у області, але, на сьогодні однією із гострих залишається відсутність тренувального залу, який буде відповідати усім вимогам цього спорту. Наша команда докладає усіх зусиль для підняття стану художньої гімнастики у Вінницькій області і надалі буде притримуватися обраного курсу.
Дівчатам та тренерам бажаємо не здаватися, все краще попереду! Ми віримо у вас!

0

Один коментар до “«Кубок України з художньої гімнастики»

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю