«Олімпійські надії 2020»

13-14 вересня у м.Києві відбувся Фестиваль художньої гімнастики «Олімпійські надії 2020» серед гімнасток 2012р.н.-2008р.н.

Кожен спортклуб намагався представити на змагання найсильніших своїх вихованок, не був виключенням з цього правила і наш клуб. Після відбору, 10 наших дівчат отримали право представити СК «Прем’єра» на цих змаганнях:

  1. Єжкун Марія 2012 р.н.
  2. Малогловець Злата 2012 р.н.
  3. Черновська Уляна 2012 р.н
  4. Величко Злата 2011 р.н
  5. Дудчик Катерина 2011 р.н.
  6. Семенюк Дар’я 2011 р.н.
  7. Цимбалюк  Даша 2011 р.н.
  8. Лук’янович Валерія 2010 р.н
  9. Рижій Марія 2010 р.н.
  10.  Дехтяр Ірина 2008 р.н.

Головним суддею змагань була Двократна абсолютна чемпіонка світу, Заслужений майстер спорту СРСР з художньої гімнастики, Головний тренер збірної України – Дерюгіна Ірина Іванівна. Вона особисто нагороджувала переможниць фестивалю, а це, в свою чергу, додавало ще більше хвилювання та відчуття важливості  на відмінно відпрацювати свою програму, налаштовувало, як найкраще показати свої вміння та рівень підготовки.

В кожній категорії були представлені досить сильні конкурентки, що вкотре показало нашим дівчатам, що постійно потрібно працювати не покладаючи рук, потрібно весь час вдосконалюватись та не стояти на місці, що хорошого результату можна досягнути тільки наполегливою працею.

Наші юні грації не вперше приймають участь в змаганнях такого високого рівня, але вперше за всю історію художньої гімнастики у Вінницькій області дівчата досягли такого високого результату, раніше нашим представницям не завжди вдавалося прорватися навіть в першу десятку, не говорячи про те, щоб піднятись на п’єдестал. В цьому році вдалося зламати цю прикру статистику, спільними силами спортсменок та тренерів: Миргородської Анни Миколаївни та Заплішної Юлії Юріївни, Рижій Валерії Миколаївни, а також хореографа Мітюка Олександра Юрійовича, був досягнутий неперевершений результат, практично вся команда ввійшла у призову вісімку. Також у запеклій боротьбі з сильними конкурентками Злата Величко показала чудовий результат, піднявшись на другу сходинку п’єдесталу і отримавши срібну медаль, при цьому обійшовши 25 найсильніших гімнасток 2011 р.н. у вправі з обручем. 

Впритул до п’єдесталу наблизились Малогловець Злата, з вправою з обручем та Дудчик Катерина, з вправою без предмета, завоювавши почесне четверте місце, вони зупинилися за крок до перемоги.

Черновська Уляна і Дехтяр Ірина посіли п’яте та шосте місце відповідно, а Семенюк Дар’я, Цимбалюк Даша і Рижій Марія здобули восьме місце, закривши вісімки призерів у своїх категоріях.

Такий результат перевершив усі наші сподівання, а також дав можливість гідно заявити про СК «Прем’єра» на всеукраїнському рівні.

Вітаємо учасниць та тренерів з високим результатом, ми віримо у вас! Бажаємо стрімкого та легкого шляху до перших місць, кропітка праця завжди винагороджується! Так тримати!

0

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю