Олімпійські надії 2021

3 жовтня відбувся Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Олімпійські надії 2021» у м.Київ. Уже вдруге він зібрав в залі найсильніших гімнасток з різних куточків нашої країни. Та вдруге наші дівчата мали можливість показати свої вміння, продемонструвати наскільки вони виросли в своїй майстерності та позмагатися за призові місця.

Десять гімнасток: Черновська Уляна 2012 р.н, Єжкун Марія 2012 р.н., Величко Злата 2011 р.н., Вельган Соломія 2011 р.н., Дудчик Катерина 2011 р.н., Семенюк Даша 2011 р.н., Рижій Марія 2010 р.н., Дехтяр Ірина 2008 р.н., Клемент’єва Катерина 2008 р.н., Юсіфзаде Лейла 2007 р.н., які пройшли відбір, змогли представити СК «Прем’єра» на змаганнях настільки високого рівня. Конкуренція була досить серйозною, дівчата по результатах практично дихали одна одній в спину, інколи між місцями була різниця в кілька десятих. Кожна з них намагалась ідеально виконати свою програму. Шкода, що не всім вдалося справитись з хвилюванням, проте результат на змаганнях був отриманий досить високий.
Черновська Уляна бездоганно виконала вправу без предмету та набрала максимальну кількість балів в своїй категорії, що дало їй можливість піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу та завоювати золото. Юсіфзаде Лейла також дуже добре виконала вправу з стрічкою та посіла друге місце, поступившись результатом лідеру збірної команди України.
Зовсім трішки не вистачило до того, щоб піднятись на п’єдестал Дехтяр Ірині і вона зупинилась на 4 місці. Єжкун Марія посіла 11 місце, Величко Злата – 6 місце, Вельган Соломія – 8 місце, Дудчик Катерина – 6 місце, Семенюк Даша – 14 місце, Рижій Марія – 19 місце, Клемент’єва Катя – 15 місце.
Звичайно, ще багато є над чим працювати, вдосконалювати свої навички, проте, на даний момент це один із найкращих результатів нашого спортклубу на змаганнях такого рівня. В минулому році тільки одна з наших гімнасток змогла піднятись на п’єдестал, в цьому році дівчата показали ще кращий результат, вони вкотре довели, що готові працювати над своїми помилками, вчитися та чути кожного тренера. Ці досягнення – це результат систематичної та кропіткої праці кожної гімнастки та наших тренерів: Маргородської Анни Миколаївни, Заплішної Юлії Юріївни, Рижій Валерії Миколаївни та Мітюка Олександра Юрійовича.
Вітаємо команду СК «Прем’єра» з високими результатами. Віримо, що з кожним роком цей результат буде все вищий і вищий.

1

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю