«Прем’єра» – дружня сім’я!

Ось і пролетіли Різдвяні канікули і ми повертаємося до звичного ритму життя.


Кожен з нас є частинкою різних колективів та груп, як великих так і малих, різних за складом і наповненням. У кожного з нас є багато знайомих та друзів. В кожній з цих груп, щоб мати здорове та продуктивне спілкування, ми будуємо стосунки. І чим більше часу ми проводи в цьому колективі, тим ріднішими і ближчими нам стають люди з якими ми пліч о пліч ідемо до своєї мети.
Для дітей основним видом діяльності є процес навчання, а для дітей-спортсменів це – спорт, тому важливу роль у їхньому вихованні посідає атмосфера та стосунки у колективі, де вони займаються. У спортивному залі діти проводять по 5-6 годин щоденно. Найефективніший результат досягається в колективі, де панує дружня, добра атмосфера, повага до кожного учасника тренувального процесу, близькі зв’язки між дітьми, тренерами та батьками, де не існує чужих дітей, де конкуренція проявляється, в першу чергу, на килимі, а не у щоденному спілкуванні. Де панує довіра та підтримка кожного.
СК «Прем’єра» – це наша спортивна сім’я. Ми будуємо тут близькі сімейні стосунки. Тут вчаться дружити не тільки діти, а й батьки, підтримувати один одного, приймати активну участь у житті колективу, не просто віддати дитину на тренування, а цікавитись життям клубу, бути його активним учасником, допомагати в організації змагань, свят, поїздок. Саме завдяки відкритості наших тренерів будуються такі стосунки. «Прем’єра» – велика дружня сім’я, де пам’ятають дні народженнь, де дружать сім’ями і спокійно відпускають дітей в поїздки без супроводу батьків, де однаково щиро вболівають та підтримують кожну з дівчат, спостерігають за змаганнями онлайн, тримаючи кулачки, це родина, в якій будуються довірливі та близькі стосунки і кожен є важливим у цьому процесі.
Тут зароджується справжня, міцна дружба, яка залишається навіть тоді, коли спорт уже в минулому. А найціннішим є, коли колишні вихованки залишаються тренувати підростаюче покоління прим’єрівців.
Хай наша родина з кожним роком стає все міцнішою та дружньою і кожен її член гордиться тим, що є її частиною.

0

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю