Спорт не любить канікул, а карантин – це не привід їх собі влаштовувати.

Спорт не любить канікул, а карантин – це не привід їх собі влаштовувати.

Як і будь-які інші види спорту, художня гімнастика не любить довгих перерв у тренуваннях. Дівчата швидко втрачають форму без щоденних навантажень та розтяжок, в яку потім дуже важко повернутися.

Що ж тоді робити, коли спортивний зал і стадіон закриті на на довгий термін? Залишається одне – працювати он-лайн. Наш СК «Прем’єра» теж долучився до сучасного тренду організації дистанційної роботи. Це дало змогу в короткі терміни відновити не тільки тренування, а й заняття хореографією у кожній віковій групі.

Кожна група займається в онлайн-конференції під чітким інструктажем тренерів та викладача хореографії за чітким графіком. За роботою кожної гімнастки спостерігає тренер, даються поради, виправляються помилки.

Звичайно, такі тренування відрізняються від звичних, насамперед вони вимагають самодисципліни та відповідальності від дівчат, організованості, розвивають вміння чути та концентруватися на своїй роботі не залежно від оточення. Особливого обладнання для тренувань не потрібно, потрібне тільки бажання гімнастки та уважність.

Кожна гімнастка має своє домашнє завдання, виконання якого перевіряється, даються рекомендації, на що звернути увагу, над чим ще працювати, а що виходить добре.

Крантин -це час вдосконалитись, час напрацювати вміння та підтягнути форму, щоб після повернення в зал мати гарний результат. А для результату важлива стабільність.

3

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю