“Прем’єра” – приготування до гала концерту 25 юбілейного міжнародного “Кубку Дерюгіних”.

Мрії повинні обов’язково здійснюватися…

Коли в січні організатори Deriugina Cup оголосили кастинг на участь в гала-концерті, ми почали мріяти. І все завертілось-закрутилось: розпочалась кропітка праця, робота над постановкою, пошиття костюмів, запис відео. Кожна з дівчат намагалась не пропускати тренувань, щоб обов’язково потрапити на цю подію. Підготовка була проведена шаленна, всі з полегшенням змогли видихнути лише після того, як була відправлена відео-презентація нашого номера.

Час йшов… Пробіг карантин, пролетіло літо… І, на початку вересня, ми отримали омріяне запрошення. Нашим прем’єрівцям випала нагода відкрити гала-концерт Кубку Дерюгіної. Найголовніший килим країни, найвідоміші зірки художньої гімнастики, найкращі тренери, судді та вболівальники і наші маленькі зірочки, які відкривають свято – це те, про що можна було тільки мріяти.

Тиждень підготовки був нелегким, як для дівчат, так і для Олександра Юрійовича, потрібно було все відшліфувати, допрацювати і привести до автоматизму, всі працювали нежаліючи себе та своїх сил, всі викладалися на повну.

Номер вийшов дуже гарний, ніжний та чуттєвий, важко було стримувати сльози, які наверталися на очі. Ми впоралися з завданням і гідно змогли представити наш спортклуб на найголовніших змаганнях нашої країни.

Так тримати, мрії обов’язково здійсняться, якщо для того докладати зусиль. Дякуємо учасницям, хореографу, тренерам та батькам за можливість приймати участь у такому казковому дійстві.

1

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю