СК «Прем’єра»-п’ятий місяць за кордоном

Пішов п’ятий місяць, як частина команди СК «Прем’єра» змушена була залишити територію України. Чимало подій відбулось в цей період: кілька переїздів, зміна залів для тренувань, підготовка та участь у змаганнях. Незмінною залишилась тільки одна мрія: мрія про мир в Україні, про мирне небо над нашою державою.

Впродовж цього часу дівчата вийшли на досить насичений графік тренувань, який допомагає їм ще більше вдосконалити свої навички, випрацювати витривалість, укріпити своє тіло. Також, вони ще більше здружились, ще більше стали відчувати, що таке команда. Коли один за всіх і всі за одного – це не просто гасло. Коли гімнастика не закінчується після того, як ти виходиш зі спортивного залу, а це і є твоє життя.
Після хороших тренувань завжди слідує хороший відпочинок. На минулих вихідних дівчата мали можливість чудово провести час в колі друзів. Спочатку відбулась годинна прогулянка вздовж узбережжя Чорного моря на піратському кораблі, де можна було насолодитися чудовими краєвидами, теплим сонечком та неймовірним кольором води, надихатись свіжим морським повітрям, підставляючи своє обличчя приємному вітерцеві та ласкавим промінчикам. А потім було смачне морозиво та 8D-кіно. Кожен мав можливість відвідати сеанс обравши фільм за своїми вподобаннями. Наймолодші обрали пригоди в морських глибинах, а старшим припали до душі пригодницькі фільми. Потім вони жваво ділилися враженнями після перегляду, радили одна одній який варто переглянути наступного разу, а які неварті уваги. Емоції та враження переповнювали кожну. Ввечері усі повернулися додому втомлені, але щасливі.
Прем’єрівці – це велика родина, яка вміє не тільки працювати, а й відпочивати разом!

0

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю