Valeriya CUP 2021

24-26 вересня у м. Ужгород пройшов перший Міжнародний турнір Valeriya CUP 2021, який проводився під гаслом – «Сила в тобі. Вір у себе». Турнір відбувся в честь Валерії Юзвяк – Призерки Чемпіонату світу, віце-чемпіонки Європейських ігор та дворазової чемпіонки Європи з художньої гімнастики.

Валерія народилася в Ужгороді і там почала займатися художньою гімнастикою. В 2014 році вона потрапила в збірну України, в 2016 році була на Олімпіаді, хоча тільки в якості запасної. На Олімпіаду 2020 в Токіо, нажаль, її не судилось потрапити через стан здоров’я. На даний момент дівчина подолала свою хворобу, але в команду уже повернутися не зможе. Проте, спорт був, є і завжди буде в її житті. Чемпіонат став першим кроком в новому житті, першою сходинкою до змін. Валерія була присутня всі три дні та особисто нагороджувала призерок змагань. Дівчата могли сфотографуватися з своїм кумиром та отримати омріяний автограф. Дванадцять гімнасток СК «Прем’єра» мали можливість представити наш спортклуб на чемпіонаті та вибороти високі нагороди, не дивлячись на сильну конкуренцію та запеклу боротьбу.

У багатоборстві перше місце посіли:

Величко Настя 2012 р.н.
Кватернюк Марія 2012 р.н.
Черновська Ульяна 2012 р.н.
Єжкун Марія 2012 р.н.
Дудчик Катерина 2011 р.н.
Вельган Соломія 2011 р.н.
Мазуркевич Анна 2011 р.н.
Семенюк Даша 2011 р.н.
Цимбалюк Даша 2011 р.н.
Клементьєва Катерина 2008 р.н.
Діхтяр Ірина 2008 р.н.

Величко Злата 2011 р.н. в багатоборстві завоювала друге місце.
Також гімнастки нагороджувалися окремо за різні види програми.
За вправу без предмета Черновська Уляна отримала перше місце.
За вправу зі скакалкою на першу сходинку п’єдесталу піднялися Цимбалюк Даша та Дехтяр Ірина.
За вправу з м’ячем: золото отримали Семенюк Даша, Клемент’єва Катерина, срібло завоювали: Єжкун Марія та Мазуркевич Анна.
За вправу з обручем перше місце зайняла Цимбалюк Даша, Дудчик Катерина; друге місце посіли Семенюк Даша, Величко Злата та Клемент’єва Катерина.
За вправу з булавами на першу сходинку п’єдесталу піднялись: Дудчик Катерина, Мазуркевич Анна; на другу – Дехтяр Ірина.
Також Єжкун Марії, Величко Златі та Дудчик Катерині вдалося потрапити у фінали серед найсильніших гімнасток своїх років народжень. Дудчик Катерині вдалося у фіналі з булавами посісти почесне третє місце.

Вітаємо гімнасток та весь тренерський склад з таким чудовим результатом. Дякуємо тренерам за підготовку, віру в дітей. Бажаємо займати тільки найвищі сходинки на п’єдесталі.

1

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю