З Новим роком!!!

Рік 2020 добігає свого кінця, до початку Нового року залишились лічені години. Ми вітаємо нашу велику і дружну родину СК «Прем’єра» з Новим роком!

Наші любі тренера: Миргородська Анна Миколаївна, Заплішна Юлія Юріївна, Рижій Валерія Миколаївна, Мітюк Олександр Юрійович, Суржок Тетяна Василівна, Барабаш Діана Сергіївна, Аскерова Лілія Олександрівна, Циснецька Катерина Євгенівна, Лисенко Марія Сергіївна, бажаємо Вам міцного здоров’я, здійснення мрій, хай усе заплановане дається з легкістю і в радість. Високих результатів у підготовці наших гімнасток, продуктивної співпраці з вихованками. А також хай цей рік принесе щирої радості, вірної любові та чудового настрою!

Наші дорогі гімнастки, бажаємо вам слухняних предметів, в міру слизьких получешків, перших місць на змаганнях, тренувань з задоволенням і без травм. Хай в новому році буде багато зустрічей з друзями, багато веселощів та приємних подорожей. Хай мрії здійснюються!

Наші дружні батьки, бажаємо вам, взаєморозуміння з дітьми і тренерами. Мудрості у вихованні діток, віри у них та довіри до тренера. А також фінансового благополуччя та міцного здоров’я. Хай мир та добробут буде у вашому житті, а серця переповнює радість!

0

Залишити відповідь

Догори
Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю